• Duvar boyası, duvarda kullanılan su bazlı boyalar hangileridir, plastik boya, saten boya, su bazlı boya, silikonlu boya duvar boyası olarak anılır, duvar boyası fiyatları, kaliteli bir duvar boyası hangi özelliklere sahip olmalıdır, duvar boyası imalatı, evimizde ki duvarlarımızda kullanacağımız boyalar hangileridir, duvar boyaları su ve sentetik bazlı olarak iki gruba ayrılır, tse standartlarına uygun duvar boyası kullanıldığında boyanın ömrü çok daha uzun olur.


 •     Kapat
  Bianca Boya
  ara ara  
   
        Üye Girişi
        Uzman Görüşü
        Renklerin Dili
         Dekoratif Yapı Sistemleri
        Isı Yalıtım Sistemleri
        Boya Hakkında

     Ayın Ürünü

  ARTİST AKRİLİK IŞILDAYAN BOYA
  (Luminescent Color)

  Akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, transparan özelliğe sahip, karanlıkta ışıldayan su bazlı boyadır. Gerektiğinde su ile inceltilir.

  Ürün detayı için tıklayınız.

  Haberler
  Bianca 9. Bayiler Toplantısı
  8 – 11 Mart 2009 tarihinde Antalya Concorde Delux Resort Otel’de 9. geleneksel Bayiler Toplantımızı gerçekleştiriyoruz.

  Building & Architecture 2009
  24 – 28 Mart tarihleri arasında Kiev’de Building&Architecture 2009 fuarı’na katılıyoruz.

  Yapı Fuarı 2009
  32. Uluslararası Yapı 2009 İstanbul Fuarı’na katılıyoruz. 06 – 10 Mayıs 2009 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi 5 No’lu salonda sizleri bekliyoruz.

  Kurumsal kimliğimizi yeniledik.
  Müşteri odaklı, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve pazarlama anlayışımızı bu çerçevede oluşturan kurumsal bir yapıya ulaşmak amacıyla iletişim faaliyetlerimizde yenileşmeye gittik. Bir yıldır devam eden kurumsal algıyı geliştirme yönündeki çalışmalarımızın sonucunda yeni kurumsal kimliğimizle karşınızdayız.

  Villa Dekor Fuarı
  07–11 Ocak 2009 tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilen Villa / Villa Dekorasyon Malzemeleri ve Uygulamacıları İhtisas Fuarı’na katıldık.

  Bianca Club Kuruldu...
  Haberlerin Devamı için tıklayın...
  Özel Ürünler